8 693 02024 info@svarosbites.lt

Valymo paslaugos

„Švaros bičių“ valymo paslaugų spektras

„Švaros bičių“ valymo paslaugų spektras – labai platus ir įvairus, o mūsų komanda gali pasiūlyti sprendimus tiek privačiam, tiek verslo sektoriui.

Valymo paslaugų paketą sudaro:

Mes galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių ir pasiūlyti geriausią sprendimą.

Valymo paslaugos. „Svaros biciu“ valymo paslaugu spektras

Namų valymo darbus apima:

Rinkdamasis namų valymo planą, klientas gali tikėtis kompleksiško pasiūlymo, pasirašyti nuolatinę švaros palaikymo sutartį, ar įsigyti vienkartinę paslaugą. „Švaros bičių“ komandos konsultacijos – nemokamos!

Biurų valymo paslaugos, visų pirma, yra lankstus ir į klientą orientuotas požiūris. „Švaros bičių“ komanda gali dirbti pagal iš anksto suderintą grafiką, atvykti išvalyti patalpų pagal poreikį, ar paskirti pastoviai jūsų ofise dūzgiantį komandos narį. Susisiekite norėdami gauti individualizuotą pasiūlymą.

Statybviečių tvarkymo darbams atlikti, siūlome plataus spektro paslaugas naujų projektų rangovams ir vystytojams. Kad jūsų pastatytas objektas: gyvenamasis namas, biuras, prekybos centras būtų patrauklus potencialiems investuotojams – teikiame profesionalius statybviečių tvarkymo darbus. Turime visą reikalingą techniką ir patikimus partnerius, su kuriais net ir neįmanomi darbai tampa apčiuopiamais rezultatais. Gauti išskirtinį pasiūlymą.

valymo paslaugo. valymo darbai. darbai po remonto.

Teritorijų tvarkymo paslaugas teikiame privatiems ir verslo užsakovams. Sklypo apželdinimo, konsultavimo, gėlynų priežiūros, sniego valymo ir kiti darbai mums tikras malonumas. Detalesnę informaciją galite rasti čia.

Visas „Švaros bičių“ valymo paslaugas teikia profesionalūs darbuotojai, kurie turi ilgametę švaros palaikymo patirtį. Kiekvienas projektas turi vadybininką, kurio tikslas užtikrinti geriausią klientų aptarnavimo patirtį. Žalos atveju, visas klientų turtas yra apdraustas civilinės atsakomybės draudimu!

Facebook