8 693 02024 info@svarosbites.lt

Privatumo politika

„Švaros Bičių“ privatumo politika

„Švaros Bitės“ (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo interneto svetaine. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir / ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate.

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydamiesi www.svarosbites.lt interneto svetainėje sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje.

Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Garantuojame, kad www.svarosbites.lt svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų ir kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Asmens duomenys tvarkomi šiais tikslais:

  • tiesioginės rinkodaros (gavus išankstinį asmens sutikimą);
  • paslaugų teikimo tikslais.
Privatumo politika, valymo imones

Įmonės tvarkomų asmens duomenų kategorijos:

  • Asmens tapatybės duomenys: vardas, pavardė, adresas, kontaktiniai duomenys.
  • Duomenys susiję su Paslaugų teikimu: duomenys apie sutarčių su Įmone vykdymą arba nevykdymą, pateiktus prašymus ir skundus, mokėjimų detalės.
  • Duomenys renkami ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis: informacija telefonu, el. paštu, duomenys, susiję su Kliento lankymųsi interneto Svetainėje, kiti srauto duomenys, atsiliepimai, rekomendacijos, skundai, vertinimai ir kita.
  • Jeigu jūs lankotės mūsų interneto svetainėje, mes taip pat renkame informaciją, kuri atskleidžia mūsų teikiamų paslaugų naudojimo ypatumus arba automatiškai generuojama vizitų statistika.
  • Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių. Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų ir komercinių šaltinių (kiek tai leidžia galiojantys teisės aktai) ir susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus. Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate, pavyzdžiui, per paskyras “Facebook” tinkle.

Asmens duomenų saugumas

„Švaros bitės“ tvarkydamos Kliento asmens duomenis,naudojasi saugiomis organizacinėmis ir techninėmis priemonėmis, kurios tinkamai apsaugo šiuos duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo. Primename, kad nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Kliento teisės

Klientas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, turi šias teises:

· žinoti apie savo duomenų tvarkymą;

· susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;

· reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamiusasmens duomenis;

· savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus;

· turi teisę į duomenų perkėlimą;

· nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais.

Jei persigalvojote ir nebenorite, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu, galite rašyti elektroninį laišką: info@svarosbites.lt

Slapukai

Slapukas yra informacijos elementas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, šiuo atveju www.švarosbites.lt

Kokių rūšių yra slapukai?

Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte žvalgytis po interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių. Be šių slapukų negalėtų būti pirkimo internetu.

Funkciniai slapukai

Pastarieji slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktas kategorijas (pavyzdžiui,prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas. Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį.

Veikimą gerinantys slapukai

Veikimą gerinantys slapukai naudojami lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti (pavyzdžiui, kuris yra lankomiausias, kiek yra unikalių vartotojų, iš kur jie atėjo). Šiuos slapukų gautus rezultatus naudojame anonimiškai ir išskirtinai tik statistikos tikslams.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami norint parodyti reklaminius skelbimus, kurie galėtų būti įdomūs būtent jums. Jie naudojami dar ir tam, kad reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad pagelbėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Jei dėl šioje Privatumo politikoje pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, maloniai prašome kreiptis: info@svarosbites.lt

Facebook